Clicky

  • Пiдручник малюкам, Абетка

Пiдручник малюкам, Абетка

 Багато батьків замислюються над тим, що колись доведеться вчити свою дитину алфавіту. І тут постає безліч питань, наприклад, як швидко вивчити абетку з дитиною та в якому віці краще це зробити.
Як це зробити так, щоб не сильно завантажити дитячий мозок, щоб дитина не перевтомилася? Взагалі, в якому віці найбільш ефективно почати вчити дитині алфавіт?
Якщо ви замислюєтеся не тільки про те, як навчити дитину алфавіту, але і про те, чи потрібно це робити,відповімо однозначно: потрібно. Адже літери оточують нас всюди. І якщо ви будете ненав′язливо знайомити з ними сина чи дочку з раннього віку, дитина буде знати, що це така-то буква так само легко, як знати, що це собака, це кішка, а це голуб.
Вивчення алфавіту необхідно починати з раннього віку. Хоча є діти, які не починають вивчати букви аж до початку шкільного вчення, це не рекомендується. Насправді, дітям необхідно вивчити алфавіт ще в дошкільному віці і, щонайменше, діти мають бути знайомі з буквами вже у віці трьох років. Почніть в простого. Не намагайтеся навчити дитяти всім буквам алфавіту за один раз. Просто концентруйтеся на декількох буквах і дозвольте дитяті поглянути, почути і познайомитися з цими буквами в різних ситуаціях і різними способами. Дана Азбука для малят допоможе вам навчити дитяти читати і писати. Книга складена в ігровій формі. Кожна буква супроводжується кольоровими картинками і віршами з виділенням цієї букви. Після вивчення алфавіту знаходяться невеликі уривки з різних казок, де слова поділені на склади, що допоможе дітям правильно навчитися читати. А в кінці книги ви знайдете загадки про тварин.
"З абетки букви повтікали,
Мандрувати світом стали.
Треба нам їх розшукати
І до купи всі зібрати".

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Пiдручник малюкам, Абетка

  • Модель:
    1
  • Наличие: Есть в наличии
  • Просмотров: 43
  • $10.00


Рекомендуемые товары

Развивающие игры минутки для детей от 2 лет, Инна Левин

Развивающие игры минутки для детей от 2 лет, Инна Левин

Развивающие игры минутки для детей от 2 лет, Инна Левин95 стрВ книге содержатся идеи игр с младенцам..

$7.00

Фло - муха лгунишка. Лукадо

Фло - муха лгунишка. Лукадо

Фло - муха лгунишка. ЛукадоИздатель: Брайт Чилдрен 24 стр., тв.пер., 2007 годОтсутствует в продаже ..

$12.00

Хорошие поступки, Елена Запорожец

Хорошие поступки, Елена Запорожец

Хорошие поступки, Елена ЗапорожецПредлагаем вашему вниманию книжку-картонку с глазками для детей дош..

$5.50

Репка, сказка в стихах, книжка картонка

Репка, сказка в стихах, книжка картонка

Репка, сказка в стихах, книжка картонка..

$10.00

Теги: Пiдручник малюкам, Абетка, христианская литература в сша, книги в США, библия, русская библия, книга, купить книгу, russian books, Russian bible, Есфирь